בהיותך נרשם/ת לפל״ג (להלן ״הלקוח״) הינך מסכים לתנאי השימוש המוגדרים להלן. אנא קרא/י אותם בקפידה.

השירות

חברות בפל״ג מקנה גישה:

א. לתכנים המתעדכנים מעת לעת של פל״ג דרך אתר ״המשחק הגדול״ בכתובת: greatgame.blog.

ניתן להתעדכן בתכני פל״ג גם דרך תוכנה או אפליקצית צד שלישי, אולם אין ״המשחק הגדול״ לוקח אחראיות על איזו מהאפליקציות בהן יבחר הלקוח. אי-יכולת הלקוח להאזין דרך תוכנה או אפליקציה לא תחשב כאי-הספקת שירות.

ב. קבוצת הפייסבוק והטלגרם הסגורות של פל״ג. לשם גישה לקבוצת הפייסבוק על הלקוח להיות בעל פרופיל בפייסבוק.  היעדר פרופיל לא יחשב כאי-הספקת שירות.

תמחור

ישנם שני סוגי מנויים, שניהם מקנים גישה לכל פרטי השירות שנמנו לעיל:

1. מנוי חודשי – מחויב אחת לחודש, מחודש באופן אוטומטי.

2. מנוי שנתי – מחויב אחת לשנה, נדרש חידוש ידני בתום התקופה.

מדיניות החזרים

א. עבור מנוי שנתי – בתוך 30 יום מיום רכישת המנוי זכאי הלקוח לפנות דרך טופס צור קשר (קישור) בבקשה לביטול המנוי וקבלת החזר כספי מלא. המועד הקובע לשם זכאות להחזר הינו מועד הפניה בטופס צור קשר.

ב. עבור מנוי חודשי – בתוך 30 יום מיום חידוש המנוי זכאי הלקוח לפנות דרך טופס צור קשר (קישור) בבקשה לביטול המנוי וקבלת החזר כספי מלא על התשלום החודשי האחרון שבוצע. לא ינתן החזר על תשלומים לפני התשלום האחרון.

היה ועברו 30 יום מיום רכישת המנוי, לא יהיה הלקוח זכאי להחזר כספי ואולם נשמרת לו האפשרות במקרה של מנוי חודשי לבטל את המנוי ולמנוע חיובים עתידיים.

מדיניות ביטולים

לקוח שרכש מנוי חודשי יוכל בכל עת לבטל את המנוי דרך דף חשבון המשתמש שלו.

מגבלות

קבוצת הפייסבוק והטלגרם של פל״ג נועדה לשם דיון ענייני בנושאים של יחסים בינלאומיים, גיאופוליטיקה, חדשות חוץ ועוד. המשחק הגדול אינו אחראי לתכנים המועלים בקבוצה, טיבם או אמינותם.

יחד עם זאת יובהר שהיה והלקוח ינהג באלימות מילולית או יאיים באלימות פיזית על מי מחברי הקבוצה, הוא יוזהר לפני הרחקתו. היה ויחזור על התנהגותו יורחק מן הקבוצה לאלתר ללא פיצוי כספי כלשהו. הלקוח יהיה רשאי לבטל את המנוי שלו, אך לא יהיה זכאי להחזר כספי.

הרשמה לניוזלטר

רוצים להישאר מעודכנים? מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו

התחברות לחשבון פל״ג